A gabitrial rendezvény aktivitások 14 aktivitásból választhat

gabitrial , rendezvény programok , aktivitások

gabitrial , rendezvény programok , aktivitások

gabitrial testnyomda Prinker aktivitás

2025. november 09. - gabitrial rendezvény programok ,aktivitások

20251108_185310.jpg

20251108_192748.jpg

20251108_194529.jpg

20251108_201613.jpg

 

.

Unod már a szokásos promóciós ajándékokat, amik a kuka alján végzik? Szeretnél valamit, ami szó szerint a vendégeid bőrén hagy nyomot – de csak addig, amíg ők akarják? Bemutatjuk a rendezvények legújabb technológiai sztárját, ami már Magyarországon, a gabitrial kínálatában is elérhető: a Prinker testnyomdát. Mi az a Prinker és miért imádják a cégek? Felejtsd el a vizezős, maszatolós matricákat vagy az órákig készülő hennát. A Prinker egy digitális, hordozható testnyomtató, ami 3 másodperc alatt varázsol bármilyen mintát, logót vagy feliratot a bőrre. 100% biztonságos: Kozmetikai alapanyagú, bőrbarát tintát használ. Vízálló, de lemosható: Bírja a fesztiválozást, de szappannal bármikor eltávolítható. Branding király: Céges rendezvényen vagy? Nyomtasd a vendégek kezére a cég logóját, egy QR-kódot vagy az esemény szlogenjét színesben! Ez nem csak egy tetoválás, hanem egy interaktív élmény, ahol a vendégek sorban állnak, hogy kipróbálhassák az újdonságot. Nem csak a bőrödön hagyunk nyomot... Bár a Prinker a legfrissebb őrületünk, a Gabitrialnál tudjuk, hogy egy rendezvény akkor igazán sikeres, ha többféle érzékszervre hat. Ha a vendégek már beszerezték az ideiglenes tetoválásukat, várják őket a további aktivitásaink, amik garantáltan megmozgatják a társaságot: Tekerj az italodért! – Turmix Bringa (Smoothie Bike): Az egészségtudatos rendezvények sztárja. Nincs villanymotor, csak izomerő! A vendégek saját maguknak turmixolják le a friss gyümölcsöket egy speciális kerékpár segítségével. Vitamin és mozgás egyben – a Prinker tetkó pedig garantáltan nem jön le közben a vízállósága miatt! Fények és varázslat – Fényhinta és Kertmozi: Ahogy lemegy a nap, előkerülnek a leglátványosabb eszközeink. Világító Fényhintáink (Light Swing) és dekorációs elemeink mesebeli hangulatot teremtenek esküvőkön és esti partikon, miközben a mobil kertmozink gondoskodik a vetítésről. Adrenalin és Verseny – Goldsprint: Csapatépítők elengedhetetlen kelléke. A Goldsprint kerékpáros versenyen helyben, görgőkön küzdenek meg egymással a résztvevők, miközben kivetítőn követhetik a haladásukat. Miért válassz interaktív programot? 2024-ben és 2025-ben a passzív szemlélődés már a múlté. A vendégek élményt akarnak, fotózkodni akarnak, és részesei akarnak lenni a show-nak. A Gabitrial eszközei – a futurisztikus Prinkertől a klasszikus ügyességi pályákig – pont ezt nyújtják: közös játékot és megosztásra érdemes pillanatokat. Szeretnéd feldobni a következő céges napot vagy fesztivált? Nézz szét nálunk, és válogasd össze a hozzád illő programcsomagot! 👉 Weboldalunk:www.gabitrial.hu 📍 Országos kiszállással!

Milyen lesz egy menő céges rendezvény 2026-ban? Interaktív, digitális és fenntartható. Bemutatjuk a legújabb trendeket a Prinker testnyomdától a Turmix bringáig, amik már ma elérhetők a gabitrialnál

 4_bringa_turmix_gabitrial_lupa_beach.jpg

Aki szervezett már rendezvényt az elmúlt évben, pontosan tudja: a közönség ingerküszöbe az egekben van. Ami tavaly még "elment", az 2026-ban már kevés lesz. A jövő rendezvénye interaktív, fenntartható és azonnal megosztható. A Gabitrialnál folyamatosan kutatjuk a nemzetközi trendeket, hogy a hazai piacra is elhozzuk a jövő élményeit. Íme a 3+1 trend, ami uralni fogja a céges és fesztiválpiacot a következő években. 1. Hiper-perszonalizáció: A "Rólam Szól" élmény 2026-ban a vendégek nem tömegcikkeket akarnak, hanem valamit, ami csak az övék. A logózott toll a kukában végzi. De mi a helyzet a bőrükkel? Az abszolút innováció a digitális testfestés. A (amit már mi is használunk) a tökéletes példa a jövő technológiájára: Azonnali: 3 másodperc alatt nyomtat a bőrre. Egyedi: A vendég választhat mintát, vagy akár a cég QR-kódját is magára teheti. Biztonságos: Kozmetikai tintával működik, lemosható, mégis tartós. Ez az a fajta személyre szabott branding, amiért a marketingesek ölni tudnának. 2. "Green & Fit": A fenntartható aktivitás A fenntarthatóság 2026-ra nem választás kérdése, hanem alapkövetelmény lesz (CSR). De hogyan lehet ezt szórakoztatóvá tenni? A válasz a "humán energia" hasznosítása. A Turmix Bringa (Smoothie Bike) nem véletlenül éli reneszánszát, és lesz alapvető kelléke a jövő egészségnapjainak. Zéró emisszió: Nincs áramfogyasztás, te termeled az energiát. Egészségtudatos: A végeredmény egy friss, vitaminbomba ital. Ez a tökéletes "gamification" (játékosítás): a mozgás öröme azonnali jutalommal párosul. 3. A vizuális "WOW-faktor" és a fények játéka A közösségi média (TikTok, Instagram, és ami utána jön) uralja a teret. Ha egy rendezvény nem néz ki jól telefonon keresztül, akkor meg sem történt. A dekoráció funkciót vált: aktivitássá válik. A világító Fényhinták (Light Swing) és a hangulatos Kertmozik olyan vizuális hátteret adnak, amiért a vendégek sorban állnak, hogy fotózkodhassanak. 2026-ban a "díszlet" már nem a háttérben lesz, hanem a középpontban. +1. A fizikai kihívás visszatérése (Phygital világ) Bármennyire is digitális a világ, az emberek vágynak a valós, fizikai kapcsolódásra. A csapatépítőkön a közös küzdelem élménye felértékelődik. A Goldsprint kerékpáros versenyek vagy a Triál bemutatók és ügyességi pályák pont ezt az ősi ösztönt elégítik ki: versenyezni, szurkolni, nyerni – mindezt digitális kijelzőkkel és profi időméréssel támogatva. Konklúzió: A jövő már itt van Nem kell várnod 2026-ig, hogy a rendezvényed innovatív legyen. A technológia és az eszközök már rendelkezésre állnak, csak jól kell őket kombinálni. Legyen szó a legújabb Prinker technológiáról, a környezettudatos Turmix Bringáról vagy a látványos Fényhintákról, a Gabitrial csapata segít, hogy a te eseményedre emlékezzenek a legtöbben. Lépj be a jövőbe még ma! Kérj ajánlatot a legújabb aktivitásainkra: www.gabitrial.hu👉

2_gabitrial_visual_kert_mozi.jpg

A gabitrial aktivitások

**Gabitrial 2024: Kaland, Közösség és Kihívások**

Az idei  rendezvény, amely 2024. július 10-én került megrendezésre, ismét lenyűgöző programokkal várta a kalandvágyókat. A szervezők idén is mindent megtettek azért, hogy a résztvevők felejthetetlen élményekkel gazdagodjanak. A következő bejegyzésben bemutatjuk a legizgalmasabb és legnépszerűbb aktivitásokat, beleértve a különleges programokat is.

### 1. Turmix Bringa

Az egyik legkülönlegesebb és legérdekesebb program az idei Gabitrialon a Turmix Bringa volt. A résztvevőknek lehetőségük nyílt saját turmixot készíteniük, miközben kerékpároztak. A bringa pedálozásával a turmixgép is működésbe lépett, így az egészséges ital elkészítése egy szórakoztató és aktív élménnyé vált. Ez a program nemcsak szórakoztató, hanem oktató jellegű is volt, hiszen felhívta a figyelmet az egészséges életmód fontosságára.

### 2. Áramfejlesztő Kerékpár

Az áramfejlesztő kerékpár program nagy sikert aratott a technológia és a környezetvédelem iránt érdeklődők körében. A résztvevők pedálozás közben elektromos áramot termeltek, amelyet különböző eszközök működtetésére használtak. Ez a program kiválóan bemutatta a megújuló energiaforrások gyakorlati alkalmazását és a fenntarthatóság fontosságát.

### 3. Digitális Bringa Verseny

A digitális bringa verseny az idei rendezvény egyik leginnovatívabb aktivitása volt. A versenyzők speciális szobabicikliken tekertek, amelyek digitális kijelzőkkel és szoftverekkel voltak összekötve. A résztvevők virtuális pályákon versenyezhettek egymással, miközben valós időben nyomon követhették teljesítményüket és eredményeiket. Ez a program nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is kihívást jelentett a versenyzők számára.

### 4. Buborék Program

A buborék program minden korosztály számára szórakoztató és látványos élményt nyújtott. A résztvevők óriási buborékokat fújhattak és különböző trükköket próbálhattak ki. A program célja az volt, hogy mosolyt csaljon az arcokra és felidézze a gyerekkor önfeledt pillanatait. Emellett lehetőség nyílt különböző kísérletek elvégzésére is, amelyek során a résztvevők megtudhatták, hogyan működnek a buborékok.

### Összegzés

A Gabitrial 2024 ismét bebizonyította, hogy miért olyan népszerű és várt esemény minden évben. A változatos programok, a professzionális szervezés és a közösségi élmények mind hozzájárultak ahhoz, hogy a résztvevők egy emlékezetes és értékes élménnyel gazdagodjanak. Az idei rendezvény különleges aktivitásai, mint a Turmix Bringa, az Áramfejlesztő Kerékpár, a Digitális Bringa Verseny és a Buborék Program, mind hozzájárultak ahhoz, hogy ez az esemény valóban egyedülálló legyen. Ha idén nem tudtál részt venni, jövőre mindenképpen érdemes beírni a naptárba ezt a különleges eseményt!

www.gabitrial.hu , gabitrial@gmail.com , +36309155052

A gabitrial 2024-es aktivitások képes kiajánlója . Szinezd ki a rendezvényed a gabitrial aktivitásaival!!!

Ajánlom figyelmetekbe rendezvény programaimat, aktivitásiamat.

 A gabitrial története immáron 25 éves  múltra tekint vissza.Büszkék Vagyunk, hogy mostanra már 1000 sikeres és élményekben gazdag rendezvény lebonyolítását tudjuk felmutatni.Örömünkre Szolgál, hogy mind önálló programjainkkal, mind pedig kiegészítő programelem-szolgáltatásainkkal minden esetben megtaláltuk helyünket arendezvényeken, és tökéletesíteni tudtuk azokat. – Ezt pedig mi sem bizonyítja jobban, mint a rengeteg pozitív visszajelzés, és – a legnagyobb elismerés –,hogy rendezvény partnereink évről évre visszavárnak. A partnereink Goggle értékelései sorra 5 csillagosak!  

 Ráadásul az eddig is színes és izgalmas kínálatunk 2024-ra egy újabb szuper program elemekkel bővült! Ebben az e-mailben röviden bemutatjuk Nektek minden rendezvény programunkat, és a programokat kiegészítő kényelmi és hangulat elemeket.Ismerkedjetek meg minddel, válogassatok belőlük kedvetekre. – Mi pedig aktivitásainkkal a legjobb tudásunkat nyújtva hozzuk el nektek a kívánságotok szerint megálmodott, extrém és izgalmas élményekben gazdag rendezvényt. Minden Kérdésre szívesen válaszolok, keressetek bizalommal! Nagy Gábor, gabitrial

Csapatépítés a domonyvölgyi Lázár Lovasparkban ,gabitrial turmix bringa

Ha csapatépítés a feladat, a gabitrial szuper rendezvényprogramjai erre is tudják a megoldást!

Ezúttal a domonyvölgyi Lázár Lovasparkban segítettük a Mapei Kft. munkatársi csapatának közös élményszerzését. A Kft. családi napjára egy szórakoztató programelemünkkel készültünk. A sokak által kedvelt turmixbringa a Mapei dolgozói közt is sikert aratott. Ők is megtapasztalhatták, hogy a turmixbringa tekerése nem csak szórakoztató, de duplán egészséges is! Hiszen a testmozgás mellet, azzal egyidőben mindenki maga készíti el finom és tápláló turmixitalát. Vagy épp a munkatársáét. – Ha már a csapatépítés a cél.

A családi napon sorra készültek a turmixok, fűszerezve sok vidámsággal, nevetéssel. Az élmény számunkra is örömteli volt, köszönjük a Mapei Kft.-nek a bizalmat és a meghívást!

A gabitrial a Campus Fesztiválon

Debrecen és Campus Fesztivál. – A mi városunk, s annak egyik legmenőbb fesztiválja. Nem kérdés, hogy nekünk is ott volt a helyünk!

Hangulatos pihenőparkunkkal és mellette népszerű rendezvényprogramunkkal, a digitális páros kerékpárversenyünkkel alakítottuk ki a gabitrial szigetét a Campuson. Gondoltunk azokra a fesztiválozókra is, akik folyton a pörgős programokat keresik, és azokra is, akik egy kis pihenésre vágytak a fesztiváli forgatagban.

A gabitrial chill zone-jában függőágykon pihenhettek a Fesztivál résztvevői. Buborékfújó gépünk ezúttal is mosolyt csalt az apróságok és felnőttek arcára. A szivárványos gömbök közt ismét sorra készültek a hangulatos szelfik.

Az aktív kikapcsolódásra vágyók számára a digitális páros kerékpárverseny kínált maradandó élményt. A résztvevők egymás mellett, párban tekerhettek a digitális mérőeszközökhöz rögzített kerékpárokon. A verseny rövid, de annál izgalmasabb, és szórakoztató a versenyzők és szurkolóik számára egyaránt. Valódi adrenalinfröccs.

Rendkívül boldogok vagyunk, hogy részt vehettünk az idei Campus Fesztiválon. Jövőre is Veletek ugyanitt!

_dsc3935.jpg

_dsc3963.jpg

campus_fesztival_gabitrial_buborek.jpg

gabitrial_campus_2.jpg

Mátészalka 20.08.20.

  

  Kiss Sándor vagyok 44 éves. Feleségemmel és hat éves kislányommal költöztünk ide Budapestről Mátészalkára 4 évvel ezelőtt. Tán elmondhatom a családom nevében is, hogy elég sok rendezvényen és családi programokon veszünk részt a családommal. Idén 2020.08.20.-án tán az egyik legjobb programokkal találkoztam kis városunkban. Már másodjára találkoztam a Gabitrial extrém sport csapattal, és meg kell mondjam nagyon kitettek magukért. Különösen kiemelném a buborék programjukat, hiszen nem csak a kislányomnak, de még vagy 30-40 gyereknek is nagy örömet tudott okozni az óriás buborékok mámora. Nagyon jó képeket tudtunk készíteni a rengeteg buborékkal, ahogy a lányom közöttük játszik.

  Feleségem a gabitrial sátra alatt észrevett egy különleges biciklit, a turmixbringát. Minél gyorsabban tekertünk, annál hamarabb készült el a gyümölcs turmixunk, amit helyben el is fogyasztottunk � De ha gyümölcs turmixról beszélünk, akkor a lányom se maradhat ki belőle, hiszen él hal érte � De a legjobb, hogy most nem az anyja készítette el, hanem Ő saját magának egy kis biciklizéssel. Na de térjünk vissza Gabitrial extrém sport csapatára, és hogy mitől is extrém?! hát a három akrobatikus biciklistől. Szerintem nem voltam egyedül azzal érzéssel, hogy ez egy egyedülálló hihetetlen látványos sportág. A kerékpáros bemutató tette fel szerintem az i-re a pontot a nap végén. Hiszen ilyen extrém sport showval, vagy nevezzük extrém kerékpáros bemutatónak nem találkozik minden nap az ember egy rendezvény programon. Látványos elemekkel, és a közönség bevonásával tették izgalmasabbá a showt. Végén pedig a lángoló kötél felett való ugrás elmondja, hogy mitől is extrém sport csapat ez a Gabitrial csapata.

  Hazafelé tartva a gyerekem boldogan a fülembe súgta (nagyon jól éreztem ma magam Apa). Feleségemmel össze néztünk, és igazából mi is, hiszen gyerektől a felnőtig  mindenki megtalálta azt a programot, amin jól érezte magát, legyen az buborék program, vagy turmixbringa, vagy egy extrém kerékpáros show. Köszönjük ezt a családi programot.

125312011_4628562337218546_2070733671303187067_o.jpg

125312011_4628562830551830_6223389464953984097_o.jpg

125322802_4628561403885306_4570426692961199225_o.jpg

 

 

Turmix bringa , gabitrial

Turmix bringa! Hogy micsoda?!

  Gondolom még te sem hallottál róla,akkor épp itt az ideje. Hazánkban egyedülálló rendezvényelemeink listáját most ezzel gyarapítottunk. Az egész lényege az ,hogy mi szolgáltatjuk a turmix bringát te tekersz egyet aztán már fogyaszthatod is az ízletes turmixod. Kortalan és ráadásul egészséges élmény,ez nem is kérdés! Kedves segítőink össze állítják a turmixod hozzávalóit,te pedig a tekeréseddel generált energiával le is turmixolhatod magadnak. Már több helyen is próbára tettük a kis szerkezetet és mindenhol hatalmas sikert aratott, valamint sok volt a lelkes vállalkozó akik megdolgoztak a turmixért. A legkisebbek kedvence egyértelműen a banán turmix volt. Aktivizáld te is magad egy ízletes turmix érdekében!

Még több infót találsz róla itt !

  Ha szeretnél a rendezvényedre  keress a gabitrial@gabitrial.hu e mail címen vagy a +36309155052-es telefonszámon

  Hajrá!

69712623_2910949358932391_7062464386966749184_n.jpg

Sportfesztivál Döbrögközön

  A hétvége folyamán Döbröközben tarthattunk fellépést további színvonalas programok mellett a helyi iskola sportcsarnokában.Rendkívül sok érdeklődőnek örvendhettünk,rég találkoztunk már ilyen hálás közönséggel.  A fellépés kezdetétől egészen az utolsó percig nem lankadt a látogatóink figyelme és szívesen bekapcsolódtak a showba. Majd ezt követően sokan pattantak biringáinkra és tették próbára trial tudásuk,valamint szívesen fogadták a segítséget és hasznos tippeket. A goldsprint kerekei szinte megállás nélkül jártak,felváltva versengett rajtuk a sok érdeklődő. Összességében rendívül kellemes,családias hangulat lepte be Döbrököz sportcsarnokát. Valamint fontosnak tartom kiemelni azt a rengeteg helyi segítő kezet akik a pakolásban vagy akár a helyszín biztosításában a segítségünkre volt. Bízunk benne elnyertük a helyiek tetszését és akár egy másik rendezvény keretein belül ismét ellátogathatunk ide egy újabb showal.

dobrokoz_21.jpg

dobrokoz_16.jpg

dobrokoz_3.jpg

A gabitrial Téglás város napján.

Egy kedves beszámoló egy családi napunkról :

  Május 1.-jén barátnőimmel és testvéremmel  a téglási városi rendezvényen vettünk részt. Mikor megérkeztünk már akkor tudtok, hogy rengeteg programban lesz ma részünk. A focipálya végéhez érve a gabitriál buborékprogrammal találtuk magunkat szemben. Ez azonnal a gyerekek kedvence lett. Hatalmas buborékokat készítetünk, ami teljesen csodába ejtett minket.

  Idővel később a biciklis akadálypályát próbálhattuk ki, ami meglepően nem is olyan könnyű, mint amilyennek az látszik. Egy kis gyakorlás után már nevetve teljesítettük a pályát. Emellett nemcsak siker élménnyel, hanem jutalommal is távoztunk, ami két biciklis lámpa volt. Tovább haladva egy új és különleges közlekedési eszközt, segwayeket próbálhattuk ki. Ezekre a szerkezetekre könnyen ráéreztünk az egyensúlyunkkal és már percek alatt száguldottunk a kosárpályán. Kissé kifáradva a gabitriál sátor felé vettük az irányt ahol a kényelmes babzsákok és hintaágyakban pihenhettünk meg. Miután feltöltöttük magunkat energiával az izmainkat a gold sprinttel mozgattuk meg. Öt órakor kezdetét vette a triál bemutató, amit nagy izgalommal néztünk végig. Kedvenc részünk a bemutatóban a tüzes akadály volt, amit a fiúk bámulatosan teljesítettek.

  A nap végére fáradtan, de elégedetten hagytuk el a helyszínt és biztos vagyok benne, hogy legközelebb is részt veszek a programokon. Nagyon örültünk, hogy ilyen programokban lehetett részünk itt Tégláson. Remélem máskor is találkozunk a gabitriállal.

süti beállítások módosítása